Skupinové kurzy

V našich jazykových kurzech se můžete těšit na příjemnou atmosféru a osobní přístup. Každý z našich lektorů je veden k tomu, aby svou pozornost mezi studenty rozděloval rovnoměrně. Nehoníme se za splněním osnovy za každou cenu– takový přístup za sebou totiž často zanechává vystresované studenty, kteří ztrácí chuť k učení. Pohostinnost je pro nás samozřejmostí a proto Vám na každé hodině nabídneme šálek čaje zdarma. V naší výuce klademe důraz na komunikativní metodu, která se opírá o učebnice New English File (a další materiály, které dostanete samozřejmě zdarma). Pro zapsání do kurzu stačí vybrat si z níže uvedeného seznamu a vyplnit formulář. Těšíme se na Vás!

Cena všech kurzů je 3390 Kč

Sleva:

Přiveďte s sebou svého kamaráda, partnera či kolegu – pokud se do kurzu zapíše také, oba získáte 5% slevu! Pokud přivedete dva a více, všichni dostanete slevu 10 %! Tato sleva platí pouze pro první semestr. Na každý další semestr automaticky získáváte věrnostní slevu 5 %. Držitelé karty ISIC mají nárok na 5% slevu. Pro navazující semestr platí věrnostní sleva 5 %, pro studenty tedy celkem 10 %!

Pokud jste v nabídce kurzů nenašli ten, který chcete, nebo Vám čas vybraného kurzu nevyhovuje, neváhejte nám napsat nebo zavolat – na všem se s Vámi domluvíme.

Nevíte si rady s typy kurzů? Poradíme vám ZDE

V případě dotazů volejte na 605 48 55 38