Kurzy pro seniory 55+

  • Milujete cestování a chcete se v cizině domluvit? Nebo si chcete přečíst knihu od svého oblíbeného autora v originále? Nechápete, proč mladší generace používá výrazy jako kompl, cool, lajkovat, chatovat a proč pijeme smoothie?
  • Chcete začít nebo si vylepšit základy angličtiny? Učení se cizím jazykům zlepšuje i jiné dovednosti než schopnost se dorozumět – zapojíte tzv. multitasking, tedy schopnost dělat více věcí najednou. Zlepší se vaše pozornost, což je znát například při řízení auta a při dalších běžných činnostech, jako je obsluhování moderní techniky.
  • Seznámením se s novými lidmi si vylepšíte svou psychickou kondici.
  • Učení je skvělou prevencí proti Alzheimerově chorobě, naučí vás lépe se vyjadřovat a udržet svěží paměť.

Kurzy pro seniory jsou určeny těm z Vás, kteří máte dopoledne či brzy odpoledne čas, chcete si trochu procvičit mozek a strávit příjemné i užitečné chvíle v kolektivu vrstevníků. V těchto kurzech se tempo přizpůsobuje Vašim možnostem.

Lekce nabízíme se 40% slevou (2090 Kč) oproti odpoledním kurzům.

Vyberte si, který den a čas Vám vyhovuje, odešlete přihlášku a zbytek nechte na nás!

Pokud vám dopolední termíny nevyhovují, můžete se přihlásit do odpoledních nebo večerních kurzů – seniorům poskytujeme slevu 10 % z běžné ceny kurzů.

Do kurzu můžete přistoupit kdykoli, platíte pak poměrnou část.

Seniorem je každý držitel Seniorpasu nebo příjemce starobního důchodu.

Pokud jste v nabídce kurzů nenašli ten, který chcete, nebo Vám čas vybraného kurzu nevyhovuje, neváhejte nám napsat nebo zavolat – na všem se s Vámi domluvíme.

V případě dotazů volejte na 605 48 55 38